Reality

NOVÁ REZIDENČNÍ ZÁSTAVBA

Ulice Topolová, Těrlicko

V současné chvíli naše společnost připravuje výstavbu 33 rodinných domů v lokalitě ulice Topolová v Těrlicku.

Lokalita je rozdělená na parcely o ploše 1100–2040 m2. Je přímo napojená na dopravní tepnu z Havířova do Třanovic, cca 10 min jízdy od napojení na dálnici. Severně od lokality je významný rekreační a krajinný prvek – Vodní dílo Těrlicko o rozloze 227 ha.

V rámci přípravy celé lokality aktuálně finišují projekční práce technické a dopravní infrastruktury. Předpokládáme vydání stavebního povolení v průběhu ledna 2022.

Pro celou lokalitu jsou zpracovány vizualizace, které si můžete prohlédnout v naší galerii. Návrh splňuje dnešní požadavky na kvalitní a komfortní bydlení s dostatečným klidovým zázemím a bohatou zelení.

V rámci lokality dojde k výstavbě celkem 33 rodinných domů, a to v pěti různých variantách:

Typ A – celkem 8 RD

Dvoupodlažní RD s dvojgaráží, ve kterém je umístěn v 1NP obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, schodiště do 2NP, pokoj pro hosty (případně pracovna), sociální zařízení a šatna. Ve 2NP jsou umístěny 3 pokoje, sociální zařízení a ložnice se samostatným sociálním zařízením a šatnou. Celková podlahová plocha RD vč. garáže činí 218,57 m2.

Typ B1 – celkem 7 RD

Jednopodlažní RD s krytým stáním pro dvě OA, ve kterém je umístěn obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, pokoj pro hosty (případně pracovna), sociální zařízení a šatna.

Celková podlahová plocha RD činí bez krytého stání 103,05 m2.

Typ B2 – celkem 4 RD

Jednopodlažní RD s krytým stáním pro dva OA, ve kterém je umístěn obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, pokoj pro hosty (případně pracovna), sociální zařízení a šatna.

Celková podlahová plocha RD činí bez krytého stání 111,75 m2.

Typ C – celkem 7 RD

Jednopodlažní RD s krytým stáním pro dva OA, ve kterém je umístěn obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, pokoj pro hosty (případně pracovna), sociální zařízení a šatna.

Celková podlahová plocha RD činí bez krytého stání 100,32 m2.

Typ D: celkem 7 RD

Dvoupodlažní RD s dvojgaráží, ve kterém je umístěn v 1NP obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem a schodištěm do 2NP, pokoj pro hosty (případně pracovna), sociální zařízení a šatna. Ve 2NP jsou umístěny 3 pokoje, sociální zařízení a ložnice se samostatným sociálním zařízením a šatnou. Celková podlahová plocha RD vč. garáže činí 229,88 m2.

Studie jednotlivých typů RD si můžete také prohlédnout v naší galerii http://www.asaexpert.cz/gallery/NOVa-REZIDENcNi-ZaSTAVBA/20.html

V případě Vašeho zájmu o některý z námi nabízených rodinných domů, případně o více informací, nás neváhejte kontaktovat e-mailem: topolova@asaexpert.cz nebo telefonicky na tel. č.: 737 249 460. Náš realitní makléř, Ing. Richard Drobek, se Vám bude velmi ochotně kdykoliv věnovat.

 

 


Aktuality
Pracovní příležitosti 23.3.2022

Pracovní příležitosti

Hledáme projektanta pozemních staveb. více

20.9.2020

Naše projekty jsou vidět

Jsme vidět na veřejnosti více

Zaměření firmy 15.5.2019

Zaměření firmy

 • Ikona ISO 9004-2

  Pracujeme v souladu
  s etickým kodexem

  Pracujeme v souladu s etickým kodexem zpracovaným mezinárodní organizací RICS a ISO 9004-2.
 • Ikona Hospodářská komora

  Spolehněte se…

  Naše společnost je členem hospodářské komory České republiky, splňuje tak všechny předpoklady a záruky pro dodávky občasnkých staveb a dodávek stavebních celků na klíč
Volnočasové objekty Rodinné domy Bytové domy Veřejné budovy